Dorado dronelar aracılığıyla taşımacılık özellikle pizza işinde uğraşacak blockchain tabanlı bir firma. Ayrıca kendi yaptıkları projelerden bir taneside robotlar ve bu sayede hem yeryüzü hemde hava taşımacılığıyla çok daha ekonomik ve hızlı bir şekilde şehir içinde kargoculuğa destek verecekler.

 

Abyss ise oyuncu ve oyun programlayıcıları arasında aynı refereum mantığıyla ilerlemeyi hedefleyen proje tek farkı ise Etherium kurucusu Vitalik Buterin’in son zamanlarda dile getirdiği DAICO yöntemiyle piyasaya girecek olması. DAICO daha güvenli ve kullanılabilir yatırımcı taraflı bir yöntem diyebiliriz. Videomuzu izleyebilirsiniz.

“%51’lik bir saldırı DAOICO’nun tıklanmasını arttırırsa, projenin arkasındaki geliştiriciler tıklanma seviyesini kolaylıkla yeniden düşürebilir. “Toplanan paraları gerçekten iş yapmak için değil Lamborghini almak için kullanan” proje geliştiricilerine değinen Buterin böyle bir durumda yatırımcıların toplu olarak tıklanma seviyesini arttırmayı reddedebileceğini, hatta toplu olarak “kendilerini yok etmeye” oy verebileceklerini söyledi.

Kripto para ekosisteminin şu anki durumu yüzünden hayal kırıklığına uğradığını söyleyen Buterin, şuanda piyasayı kasıp kavuran hamlığın ve çılgınlığın Ethereum topluluğunu perişan etmeye devam etmesi durumunda bu işi “bırakacağını” söylediği bir tweet attı.”

İLGİLİ  Ovis - Yeni Türk Kriptopara Borsası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir