Stop Loss olması ve Transfer ücretlerinin komisyonların diğer borsalara göre az olması göze çarpan güzel özelliklerden. Şimdiden borsada yerinizi alın derim Türk borsaları arasında arbitraj için bile değerlendirmek mümkün.
Hızlı Onay Sistemi
Kimlik belgeleri ile özçekim, imzalı dilekçe gibi süreçlere takılmadan kolayca hesap açabilirsiniz. Böylece zaman kaybı yaşamadan olası kazançlardan mahrum kalmazsınız.
Düşük Komisyon
Hacim şartına veya piyasa yapıcı (maker)- piyasa alıcı (taker) emirlerden bağımsız, piyasadaki en düşük ve sabit komisyon (binde 1,5) ile işlem yapabilirsiniz. Böylece giderlerinizi en aza indirirsiniz.

Hızlı Emir Sistemi
Gelişmiş sistemsel altyapımız sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde alım/satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece zaman kaybını en aza indirerek anlık fırsatları kaçırmazsınız.
Stop Loss
Stop-Loss emirleri ile satın aldığınız coin’in beklenmedik değer kaybına karşılık zararınızı durdurabilir, değer artışlarında ise karınızı koruyabilirsiniz.
Referans Sistemi
Referans numarası ile borsamızdan pasif kazanç elde edebilirsiniz. Referans numaranız ile borsamızda hesap açan kullanıcıların yaptıkları işlemlerden doğan komisyonların %25’i hesabınıza yansıtılır.
Hedge İmkanı
Borsamızda veya cüzdanınızda tuttuğunuz Bitcoin’lerinizin değer kaybetme riskine karşılık vadeli piyasamızda ters yönde pozisyon açarak risk yönetimi yapabilirsiniz. Böylece olası değer kayıplarını sınırlamış olursunuz.
Çift Yönlü Yatırım İmkanı
Piyasa beklentinize göre yükseliş veya düşüş yönünde kar hedefli işlem yapabilir böylelikle sadece Bitcoin’in yükselişinden değil aynı zamanda düşüşünden de kazanç elde edebilirsiniz.
7/24 İşlem Olanağı ve Kesintisiz Destek
Haftanın her günü saat sınırı olmaksızın işlem yapabilir, aktif ve alternatif destek kanallarıyla teknik ekibimizden günün her saati destek alabilirsiniz.
İki Aşamalı Doğrulama ile Güvenli Giriş
İki aşamalı giriş sayesinde hesabınızı ve kişisel bilgilerinizi güvende tutarsınız. Böylece birikimleriniz ve kişisel bilgileriniz daha güçlü bir koruma seviyesine yükselir.

İLGİLİ  Koineks BTC,Alt-Coin Al-Sat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir