Sitenin sms olarak bilgisi tarafıma ve milkabank mağduru olan diğer arkadaşlarıma da gelmiş ve siteye üye oldum müşteri hizmetlerine sormuş olduğum sorulara net cevaplar alamadım maalesef. Bu site beni bir işkillendirdi ve takibime aldım. Standart bir scripte sahip. Site sahibinin adını bilgilerine ulaşamadık. Kesinlikle yatırım önermiyoruz.

Üye olan  her bir kullanıcıya 1500 kredi hediye edilir. (Yıllık 5 TL Kazanç!)  Daha fazla kazanmak için Yatırım Yapabilirsiniz. Veya Referans bağlantınız ile arkadaşlarınızı oyuna davet ederek daha çok kazanabilirsiniz. 24 Saatte bir üretimlerinizi almanız gerek. Yani Depo sistemi var.

Site Güven Verici Mi: Site scripti her oyun gibi çok benzer internettede bulunabilecek düzeyde. Firmanın vergi levhası var. Kazanç olarak oranları çok düşük. Eski Milkabank mağdurlarının hepsine SMS yoluyla oyuna üye olma linkini atmaları bizlerde bir şüphe uyandırdı. biz yatırım önermiyoruz ama yatırım yapmadan da kazanılcak bir durumda göremedik. Yatırımlarda da oranlar 2.2 katı gibi olması bizce bir dezavantaj.

Hergün yüzlerce bu tarz oyunlar çıkıyor ama bu siteyi takipte kalacağız. Sonuç olarak bilgilenmeniz için sayfamızda bulunmasını istedik.

İLGİLİ  Yatırımsız Para Kazanma Oyunları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir