Şuan için çiftlik dahi kurmamışlar yatırımcılardan aldıkları meblağlar ile 50 hayvan kapasiteli çiftlik kurmayı hedefliyorlarmış. İlk kayıta özel 1000 altın ve 5000 kapasiteli depo veriyorlar. Yani bu arkadaşlarımızın şuan için ellerinde parası yok ki bir çiftlik açmamışlar takdire şayan ve yalan dolan olmadığı için kendilerini takdir ediyorum. Bazı siteler kendi çiftlikleri olmasa dahi fotoğraf paylaşabiliyorlar. Siteye yatırım önermiyorum. Yatırımsız olarak kenarda oynayabilirsiniz.

Eksi özellikleri: Şuan site aç durumda. Para toplayıp çiftliğe hayvan alıp işletme derdinde tabi ki gerçek amaçları bu mu bilemiyoruz. Herzamanki gibi güven sorunundan bahsetmiş. Scriptleri hazır scriplerden kullanılmış. Deposu var. Telefon ve mail adresi yok. Site içerisinde müşteri hizmetleri var. Sitenin sahibi işletme adı vb. vergi kaydı var mı yok mu bilgisine ulaşamadık.

Yatırımlı olarak oynayacağınız 2 tane site var bu ciftlik oyunlarında onları da sitemizden bulabilirsiniz. Diğer siteler adam akıllı profesyonelleşmedikten sonra kesinlikle yatırım önermiyoruz.

İLGİLİ  Milkabank Oyunu Yatırım Önerilmez SCAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir