Cashçiftlik Sitesinin Facebook Sayfası Kapatılmıştır. Erkam adlı kullanıcı hesabımı kapatmışlardır. Para iademi yapmalarını istiyorum heryerden yazıyorum ama cevap yok. Hiçbir yerde karalama çalışması yapmadık. Benim senet ile ilgili videomu facebook sayfasında paylaşan kendileriydi üzerimden prim yaptılar şimdi ise bu şekilde tavır yapmaları hiç hoş değil. Tarafıma 670 TL yattı diye sitelerinden göstermişler ama yalan! Yatan birşey yok videomuzu izleyin. https://www.youtube.com/watch?v=b2BOnZE0Cvo&t=1s 2. husus para yatırılan kişiler sitelerinde paylaşılıyor ama yarın bir gün sizinde hesabınızı durduk yere banlarlarsa bizim gibi mağdur olursunuz. 6.000 TL yatırımımız olmuştu. Bizim kadar yatırım yapan bağımsız kullanıcıları neden engelliyorlar  kendilerinin reklamını yapıyorduk faydamız oluyordu. Ödeme yapılmama nedenini açıklamadılar ve siteleri açık bunlarda diğer siteler gibi çıktı. Biz buna Hyip tarzı yatırım alan SCAM siteleri diyoruz. https://www.youtube.com/watch?v=TQ77epAnSVU

Birde sitelerini kurarken yazılan yazıyı hatırlatmak istiyoruz :

“1990 yılından beri tarım ve hayvancılıkla ilgilenmekteyiz.

2016 yılından bu yana piyasada bulunan bir çok çiftlik oyununa katıldık ve maalesef zararlar ile ayrıldık ya site kapandı sahipleri ortadan kayboldu ya da değişik değişik kurallar getirerek içeride biriken kazancı çekmek engellendi. Bu sebepten dolayı bizde madem bu işi yapıyoruz dedik bizim gibi başkalarınında madur olmaması için kendi sitemizi açmaya karar verdik ve karşınızdayız.”

Sitenin sahibi Ferhat GÜCCAN dır. (Berk Alp TÜRK, Yunus Emre Fırat dan hesabıma para transferleri olmuştu. Şikayetlerinize ekleyebilirsiniz.) Çiftlik belgesi sonuçlarda çıkmamaktadır. Facebook hesabı kapatılmış yada tarafımızı engellemiştir. Asıl Doğum yeri bizlere söylediğinden farklıdır.

Milkabank Cengiz Bora, Cengizhan Baybora, Baha İlmen şu sıralar sanal futbol oyunu sitesi açma girişimleri olduğunu sosyal platformda duyduk. Fakat bizim kendi milletimizde bazı insanlarda vicdan yok olmadığından insanları dolandırmak hoşlarına gidiyor olsa gerek.

İLGİLİ  Master Share Yardımlaşarak Para Kazanın (SCAM)

Ferhat GÜCCAN’ın facebook sayfasında paylaştığı çiftlik belgesinde sadece T.C. Nosu doğrudur.

Hala SMS gönderiyorlar kampanya yapıyorlar ve siteleri açık! İnsanlarda para yatırmaya devam ediyorlar. Vicdan olsa zaten bu insanlar bilmiyorum. Başımıza ne geldiyse kendi milletimizden geliyor. Milkabank,Ciftlikgeliri,Cashciftlik binlerce insanı dolandırmıştır siteleri açık olması hala dolandırmak içindir. Herkes dava açmıştır ama dava sonuçlanana kadar sitelerinden paraları almaya devam ediyorlar. İnsanları resmen dolandırmışlardır. Bu dünya’da davamızı açtık, umarız hapis cezası alırlar ve paramızı geri alabiliriz. Öteki Dünya’da nasıl hesap verecekler onu da eğer müslümansalar kendileri düşünsün!

Şuan da yatırım yapılmayacak 3 kişiyi sizlere söylüyoruz bildikleriniz varsa başkaca sayfa altında paylaşınız:

Ferhat GÜCCAN,Baha İlmen (Cengiz Bora,Cengizhan Baybora), Ali TUNCA

cashciftlik.com,ciftlikgeliri.com,milkabank.com,sanalfedarasyon.com

 

Siz siz olun bu üç şahsın açtığı sitelerden uzak durun.

Vaadeddikleri şeylere inanmayın. Biz inandık güvendik siz inanmayın. Kesinlikle nitelikli dolandırıcıdırlar. Binlerce insanı dolandırdılar ve 100 binlerce TL hatta milyonlarla kayıplara karıştılar.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir