Solucan al-sat sitesi sayesinde gerçek bir firmaya yatırım yaparak kar ortağı olabiliyorsunuz.
Şu an solucanlarda kampanya var : 60 kuruştan satışta. 19.09.2017
Solucan al sat işini kısaca özetlersek; Solucanı almak için siz yatırım yapıyorsunuz, Toprağın sesi şirketi sizin yaptığınız yatırım ile solucan işini büyütüyor ve sizin aldığınız solucanlara kendi tesislerinde bakıyor. Kazanılan parayı da yarı yarıya bölüşüyorsunuz.
Örneğin sizin 1000 solucanınız var diyelim. Şirket her ay 1 solucan için verilecek parayı açıklıyor ve sizin elinizdeki solucan miktarına göre kazancınız belirleniyor.
Solucan alsat sitesinden aldığınız solucanların her biri bize para kazandırıyor. Fakat solucanların kazandırdığı ücret her ay şirketin kazancına göre değiştiği için şirket insanlara yalan vaadler vermiyor. Şirket ne kazanmışsa %50’sini yani kazancının yarısını solucan sahiplerine dağıtıyor.
Solucan al sat şirketi ilk ay solucan başına 0.032 TL kazanç sundu. Bu kazanç yeni açılmış bir şirket için oldukça iyi diyebiliriz. Kaldı ki solucan gübresi 6. ayda verim veriyor ve şirket solucanlardan 6 ay sonra gübre elde ediyor. Gübreler elde edildikten sonra genelde solucanlar için yapılan masrafın 5 ila 10 katına kadar kazanç elde etmek mümkün. Tabi bu süre zarfına kadar şirket solucan yağı ve kültür mantarı da yetiştiriyor.
Yatırım öneriyor muyuz?
Toprağın sesi firmasına ait. Solucan gübresi, mantar vb. üretim tesisleri olan ve ileriye dönük projeleri olan bir firma olduğu için destekliyoruz.

Kazanç:
Solucan başına, şirketin o ay elde ettiği karın %50 si sizin.Yani baktığınız zaman şirket asıl kazancı 5-6 ay sonra yapıyor. Dolayısıyla bizlerde şirketten aldığımız her solucan için %50 kazanacağımız için. Tahminen her ay kazanç oranları artarak ilerleyecektir.
Eksi yönleri:
1)Piyasada solucanın 1 tanesi 5-20 kr civarı bulunabiliyor.Site bizlere 60 kuruşa 1 tane verirken piyasadaki fiyatlarını görüyorsunuz. Bizlere kar payını solucan başına yaptığı için biz kar elde etsekte site solucanları pahalıya satıyor fakat site herşeyiyle alt yapısını oluşturup bu işle uğraştığı için elimizden başka birşeyler gelmiyor. Bu işi kendiniz bireysel yapacaksanız daha yüksek karlar elde edeceğiniz aşikar. Fakat uğraşamam diyorsanızda o zaman yatırım yapabilirsiniz.
Güvenilir mi?
Sitenin güvenilirliği bizce gayet tatminkar. Site Toprağın sesi Tarım Hayvancılık Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti. ait. Kendilerine ait ISO 9001 ve ISO 14001 belgeleri ve tapularını sizler için bulduk.
ÖDEME:
Şuan ödemelerde bir sıkıntı yok. 16.09.2017
**Solucan alım talebinde bulunmak için öncelikle şirket hesabına minumum 100 tl ödeme yapılacaktır. 100 tl nin altında yapılan ödemeler alım talebinde bulunamayacaktır.**
Rehber Uygulaması Youtube Kanalımız:
İLGİLİ  Yatırımsız Para Kazanma Oyunları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir