Sizlere bir çırpıda yatırımsız para kazanma sitelerini tanıtacağız ama sizler bir çırpıda maalesef kazanamayacaksınız. Yatırımsız para kazanılan siteler zaman ister. Kimisi 3 kimisi 6 ay sonra para kazanmaya başlayacaksınız. Kimisinden 100 kimisinden 500 TL kazanma şansınız olacak. Vaktiniz var hergün düzenli olarak bakarım diyorsanız sitelere üye olunuz ve telefon programlarımızıda indiriniz düzenli olarak kolayca sitelere girip çıkabilir ve takip edebilirsiniz.
Kazanç:
Sitelere yatırım yaparsanız daha hızlı kazanabilirsiniz ama bizler kon başlığındada belirttiğimiz gibi yatırımsız kazanmadan bahsedeceğiz. Aylık olarak hepsinden 100-200 TL bile gelse sizler için kardır.

Çılgın Geri Dönüşüm İle Yatırımsız Para Kazan

Sitenin en güzel avantajı buraya kayıt olup 500 altın hediye vermesidir. Daha sonra bu hediye 500 altın ile kendinize mağaza bölümünden granül satın alın. Bu granül size yeni granüller üretecek ve siz para kazanacaksınız.

Bu şekilde bir kaç ay geliştikten sonra her 500 altına ulaştığınızda yeni bir granül daha alın. Bir süre sonra az da olsa para kazanmaya başlayacaksınız. Bu kazandığınız parayı ise istediğiniz banka hesabına çekebileceksiniz.

Mobrog İle Yatırımsız Para Kazan

Mobrog da bir anket sitesidir. Anket sitesinin diğer sitelere göre bir avantajı var. Her zaman anket yollamazlar arada bir yolluyorlar ama bu anketlerin değeri yaklaşık olarak 2 TL den başlayıp 25TL’ye kadar çıkabiliyor. Bu yüzden arada bir anket doldurmaktan kimse etkilenmez. Bu da bedavadan gelen para gibi bir şeydir.
Arada bir 15 dk zamanınızı ayırabiliyorsanız ne ala.Üstelik herhangi bir yatırım yapmadan para kazanacaksınız. Sadece ankette size sorulan soruları mailinizi kontrol edip cevaplarsınız. Paranız birikince ise ister indirim kuponu alırsınız isterseniz de para olarak çekersiniz. Tamamen size kalmış bir olay. Anket,reklam izleme tıklamayla ilgili telefon uygulamamızı mutlaka indirin.

İLGİLİ  Çiftlik Zade - Yatırımsız Oynayın

Çılgın İnekler İle Yatırımsız Para Kazan

Çılgın inekler İnternetten yatırımsız para kazandıran siteler arasında iyi olanlardan bir tanesidir. Sanal çiftlik kurarak oynadığınız oyundan para kazanmak çok kolay. Oyuna kayıt olup 900 akçe hediyenizi alıp buradan inekler almanız gerekiyor. Daha sonra ise bu ineklerin sütlerini satarak kazanç elde edersiniz. Bu kazancı da istediğiniz zaman çekebilirsiniz.

Çılgın inekler ile para kazanmanın başka bir yanı ise biraz beklemeniz gerekiyor. Yani oyuna kayıt olup süt satıp hemen para kazanmak olmuyor. Bir süre oyunda gelişerek elde ettiğiniz kazançlar ile yeni inekler almanız lazım. En az 3-4 ay gelişerek daha sonra bu gelişimi daha yüksek paralara çekebilirsiniz. Bir süre sonra aylık 250-300 TL arasında para kazanmanız mümkün. Fakat biraz bekleyip gelişmeniz şarttır. Sabırlı bir insan iseniz bir kaç ay sonra öğrenci için çok iyi olan paraları kazanırsınız.

Napolyon İle Yatırımsız Para Kazan

Napolyon da bir anket sitesidir. Yaklaşık 500 bin yakın üyesi vardır. Bazıları ödeme yapmıyor ama bu site yapıyor ve kendi telefon uygulamasıda mevcut.
Hepinizin kazanmasını canı gönülden istiyoruz. Napolyon sitesi de anket siteleri arasında güvenilir olanlardandır. Buraya kayıt olup size gönderilen anketleri doldurarak para kazanabilirsiniz. Önemli olan ise anketleri doğru bir şekilde doldurmaktır. Başka bir önemli nokta ise anketler yollanınca hızlıca doldurmaktır. Çünkü toplamda yeterli sayıda anket cevabı alır ise site o anketi durdurur. Geç kalanlar da o anketten faydalanamaz.

 

Cüceler
 Cüceler oyunu da hazır script kullanan bir başka yatırımsız oynayabileceğiniz ve uzun vadede bir miktar kazanabileceğiniz bir oyun. 24 saatte bir girip altınlarınızı toplamazsanız hırsızlar çalıyor bizden demesi. Level sistemi mevcut. Doğal olarak depo sistemi 24 saat olarak mevcut.
Bilgilendirme:
Bizler sizler için bu siteleri derledik gerisi artık sizlere kalmış. Bizler sadece öneririz.
Anket,Reklam İzleyerek Kazanma Uygulamamız: Hyip Siteleri Uygulamamız: Youtube Kanalımız:
İLGİLİ  Myiyo İle Anket Başına 5 TL ye kadar kazan

One thought on “Yatırımsız Para Kazanma Oyunları”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir