Site güven verici mi?
Ödemelerini yapmazsa güven verici olması bir kenara kalacak durumda. Oyunun whatsapp grubundan açıklama yapılmaksızın çıkartıldık. 1000 tl üzeri yatırımlar yurtdışından ödeniyor denildi. Sitede ödendi yazan çoğu yüksek yatırımlı üyenin hesaplarına para geçmediği halde ödendi yazdı. Bu handikap çözülmedi. Yani ödenmediği halde ödendi yazmasına akıl sır erdiremedik. (Nedense hala siteye üye olanlar ve yatırım yapanlar var sitede ödeme yapılıyor sanıyorlar! Aldığı paralar yetmiyor olacak ki siteyi kapatmıyorlar!)Tarafımızca 28000 tl yatırım yapılmıştır. Siteye yatırım kesinlikle tavsiye etmiyoruz çünkü 1000 tl üzeri ödemeler 1 aydır yapılmıyor. Bu yapılmayacağını yada yapılacağını göstermez bu sıkıntıyı bilin (yapılsa da ki hiç ihtimal vermiyoruz siteye yine güvenmeyin kesinlikle savcılığa suç duyurusunda bulunun sitemizde bu tarz işler için dilekçeler,ihtarnameler,haciz için başvuru dilekçeleri kısmı açılacaktır). Whatsapp grubundan çıkartan admin siteye Ne kadar yatırım yapmış yada siteye ne kadar emek harcamış acaba? Baha İlmen’e inanmıştık, güvenmiştik sitenin Apple store ve android uygulamalarını yaptık emek harcadık ama aldığımız karşılık ciddi manada şoke etti.
Yeni çektiğimiz videomuzu izleyin:
Belgeler (Yorum Sizin)
Vergi kimlik no: 8870578405
Onay kodu: 2302WJY63M0X

Sorguladığımızda

Hata !!!

Sorguladığınız vergi numarası için 2302WJY63M0X onay koduna sahip vergi levhası güncel vergi levhası değildir
Dissolved on 26 July 2016 yazıyor yani feshetmiş.
Kazanç:
Sitenin kazançlarına bakacak olursak. 

Maximumda saatlik TL kazanımları
4. seviye de 5,72
5. seviye de 6,03
6. seviye de 6,78
7. seviye de 8,99
8. seviye de 9,22
9. seviye de 9,39
10.seviye de 10,92
Minimum saatlik TL kazanımları
4. seviye de 4.41
5. seviye de 4.82
6. seviye de 5,57
7. seviye de 6,2
8. seviye de 8.3
9. seviye de 8.6 1
0.seviye de 8.7
Yatırım öneriyor muyuz?
Sitenin sahipleri Ukash İnternet Hizmetleri Ltd. Şti. ne ait. Site şuanda ödemelerle ilgili bir sıkıntı yaşıyor. Para çekimlerine başladığımız an yatırım önereceğiz. Videomuzuda yatırım yaptığımız zamanlarda çekmiştik.( https://www.youtube.com/watch?v=sIEM5_16W90&list=PLPhZin-GCRnhhRK-KhZ1Juwyxgcpf_09o)
Eksi yönleri:
1)Ödemelerin yurtdışından yapılmasından kaynaklı bir problem olduğu söyleniyor.
2)Sitenin ödemeleri yapmaması zaten en büyük sorun olarak gözüküyor. Site ödemeleri yaparsa burdan güncelleme yapılacaktır.
 Siteden:
• Ödeme limiti 50 TL • İşlem ücreti 5 TL • Ödemeler Cuma Günleridir.Ödeme Talepleri Cumartesi-Salı günleri arasında verilir.
ÖDEME:
Şuan ödemeler YAPILMIYOR. 16.09.2017
Bilgilendirme:
Bizde siteye yüklü miktarda yatırım yaptık. Şuan yatırım yapmayın. Savcılığa Suç duyurusunda bulunun.

Arkadaşlar şimdi benim bu siteye nasıl geldiğimi anlatacağım..
Bir videonun altında birisi referansını atmıştı bu sitenin sonra bu siteyi araştırdım paraparalayı ordan keşfettim ve orayı inceledim. Ve siteye kaydoldum.
Sizce burda kim suçlu o referansını paylaşan eleman mı? Paraparala mı? Ben mi? WME Yazılım mı? (Scripti yapan firma) publicdomainregistry.com? (Sitenin domaininin alındığı yer)
İngiltere mi? (Ukash firması belgesini vermiş) Papara mı? (Para transferlerini yaptık)Ziraat bankası mı? (Firmanın hesapları burdaydı)
En son olarak paraparalayı incelediğimden sitenin güven verici olduğuna kanaat getirmemi sağladı.
Tek bildiğim birşey var asıl suçlu sözlerinde durmayan paralarımızı ödemeyen ve sitede ödendi gösteren Cengizhan Baybora namıdiğer Baha İLMEN’dir.
UKASH firmasıyla bağı olan herkes suçludur. Bu firmanında ingiltere firma sorgulamasına baktığımda tek BAHA ILMEN yazıyor.
Bu firmanın çünkü tek sahibi var.Bu saatten sonra savcılığa suç duyurusundan başka bu şahsı bulmaktan başka çaremiz yok.

İLGİLİ  Çiftliğimiz Yeni Oyun Yatırımsız Oynayın

Hepimiz güvendik Baha İlmen’e eğer bu sayfada ona haber uçuran birileri varsa (ki onlarda suçludur) insanların paraya ihtiyacı olduğunu bilsin. Kredi çekenler var. Ekmeğinden çocuğunun yetimin parasından veren var. Birde hayvanlar derneğine yardımlar yapıldı aklıma geldikçe çıldırıyorum.
Ki bu insanlar kendi toprağının insanı öyle ingiliz fransız yada amerikan uşağı değil. İnternet üzerinden git başka ülke insanını dolandır. Git İsraili dolandır.
İnterpol yada diğer ülkelerin polisleri seni arasın dursun.Ütopya,Milkabank,Epitelyum vb. daha ne isimlerle karşımıza gelecek firmalar olacaktır. Ponzi sistemlere yatırım yaparken 100000 kez düşünün hatta yatırım yapmayın. Biz yapsakta siz yine düşünün. Çünkü bu bir hastalık. Hatta kumar gibi birşey!
Bu ülkenin insanları ne çekti kendi insanından. Başımıza ne geldiyse hep kendi insanımızın kendimize yaptıklarından geliyor.
Türkün Türkten başka dostu yoktur deriz ama gel gör ki dost diye bize yaklaşanlar bizi resmen sırtımızdan hançerliyor.

Android Uygulaması: Apple Store Uygulaması Youtube Kanalımız:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir