BU SİTE MİLLETİ DOLANDIRIP ÖDEME YAPMIYOR. AMAN UZAK DURUN!!! ÖDEME YAPIYOR DİYENLERE İTİMAT ETMEYİN KENDİ ADAMLARIDIR. 

Yatırım öneriyor muyuz?
Site şuan ödemelerini yapmadığı için yatırım önermiyoruz.Bu tarz çiftlik oyunlarının hiçbirine yatırım önermediğimiz gibi bu siteye kesinlikle önermiyoruz.Ödendi yazan hiçbir para ödenmedikten sonra siteye para yatırmanın bir manası yok. Tamamen insanları kandırıyorlar. Videomuzu izleyin daha ayrıntılı anlaşılır anlattık.( https://www.youtube.com/watch?v=7pD5IpAblfY&t=257s )
Site güven verici mi?
Kesinlikle güven vermiyor. Çünkü para ödemiyorlar. Ödüyor diyenlere itimat etmeyin. Muhtemelen 1 ay ödeyip sonra ödemeyi kesiyorlardır. Bize en fazla 2 ay ödeme yaptılar sonrası yok!  Diğer paylaşımımızı inceleyin. Siber Suçlarla mücadeleye başvurularımızı yaptık. Youtube da canlı canlı video çektik paylaştık izleyin. Bizlere para yatıracağız yazılarınızı ve videolarınızı kaldırın diye mail attılar denemek amaçlı kaldırmıştık ama yalan söyleyen insana itimat edilir mi edilmez ödediler mi hayır, verdiği sözü tuttular mı yine hayır. Günlük 105 tl talep gönderin ve Papara hesabından çekim talebi yapın dediler ödeyeceğiz dediler ama 2 haftadır oyaladıklarını gördük. Bu zaman zarfında tüm yazı ve videolarımızı kaldırmış olduğumuzdan insanlar yatırım yaptılar. Resmen yaptıkları ayıp. Eğer paranın tamamı ödenirse ancak bu yazı ve videolar kaldırılacaktır buradan duyurulur artık oyun oynamanın manası yok. 14.01.2017
Kazanç:
Sitenin kazançlarına bakacak olursak

 
Eksi yönleri:
1)Artık ödeme yapmadığı için yatırım önermiyoruz. Yazıklar olsun çok zarar ettik. Türk sitelerinden elimizi ayağımızı çekeceğiz.
 Siteden:
•Ödeme limiti 50 TL
ÖDEME:
Şuan ödemelerde bir sıkıntı var ödeme yapmıyor. 03.10.2017
Ödeme yapıyor diyenlere itimat etmeyin. Üzülmemek için bu siteden uzak durun.
Rehber Uygulaması: Youtube Kanalımız:
İLGİLİ  Çiftlik Zade - Yatırımsız Oynayın

5 thoughts on “Cash Çiftlik Oyunu Değerlendirme -SCAM!”

    1. Ispatla mail adresini at. Videolarımızı izle son 1 aydır bir tane yatırmadılar!! Dönüşte yapmıyorlar. Öyle burada söylemek kolay! İspatlı videomuz var yatmadığına dair. İlk defa senden duydum. Ben bu siteye ilk açıldığı hafta kaydolmuştum ve zamanında düzenli olarak yatırdılar ama şimdi yok. Siz ne zamandır üyesiniz ve alıyorsunuz hepsini herkese ilan edin mail adresinizi yazın konuşalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir